تبلیغات
کشاورز بوشکان - کشاورزـ پاس+عکس
 
کشاورز بوشکان
                                                        
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : مهدی فولادی
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
شنبه 23 دی 1391 :: نویسنده : مهدی فولادی

گزارش اختصاصی پاس كلمه: دو تیم کشاورز بوشکان و پاس کلمه در مرحله یک هشتم نهایی جام خلیج فارس بخش بوشکان به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی در پایان ۱۲۰ دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید. اما پاس موفق شد در ضربات پنالتی مقابل حریف خود به برتری برسد و به نیمه نهایی راه پیدا کند.

ترکیب تیم کشاورز:مجتبی رضا نژاد ، محمد رضایی ، محمد شریفی ، مجتبی مرادی کیا ، ستار حاتمی، مهدی فولادی(مسعود رضایی)، میثم حاتمی ، نواب عالیشوندی ، علی محمد رنجبر، هاشم بعدر.

ترکیب تیم پارس :غلیرضا خلیفه(علی جمالی) ، رضا رضایی ، مسلم رضایی ، مسعود رضایی ، محمد علی رضایی ، خسرو اختری پور ، احسان اختری پور ،حسین اختری پور ، حبیب حبیبی ، فریدون متولی(مهدی رضایی) ، هادی یوسفی.

داوران:مهران ارجمندی، حسین عاشوری، روح الله فرجام، ابوذر جوادیان

در اولین بازی از دور حذفی دو تیم پاس کلمه و کشاورز بوشکان به مصاف هم رفتند که آغازگر مسابقه تیم کشاورز بود.این بازی با 5 دقیقه تاخیر راس ساعت 17:20 با سوت آقای ارجمندی آغاز شد.

در دقایق ابتدایی هردو تیم بازی منطقی و خوبی را به نمایش گذاشتندکه بازی بیشتر در میانه میدان جریان داشت.

در دو صحنه دروازه بان کشاورز اشتباه کرد ولی حسین اختری با بی دقتی توپ را از دست داد.

دقیقه 35 کاپیتان رضا رضایی با شوت خود دروازه بان کشاورز را مجبور به عکس العمل کرد تا توپ را زیر طاق دروازه به کرنر بفرستد.نیمه اول بدون وقت اضافه و گل به پایان رسید.

دوتیم پس از 15 دقیقه استراحت پا به میدان گذاشتند.

مهم ترین اتفاق نیمه دوم دقیقه 70 رخ داد.شماره 17 کشاورز از سمت راست ضربه خطا را به سمت دروازه ارسال کرد که با دفع علیرضا خلیفه توپ با برخورد به سر مهاجمان وارد گل شد.در در حالی که تماشاگران در شادی بودند قبل از آن کمک داور آفساید اعلام کرده بود.

دقیقه 77 حبیب حبیبی از سمت چپ توپ را تصاحب کرد و توانست یک خطای هند چسبیده به محوطه جریمه برای پاس بدست آورد.رضا رضایی توپ را مستقیم به سمت دروازه فرستاد که با اختلاف اندک به بیرون رفت.

دقایق پایانی نیمه دوم توپ ارسالی از کرنر،در شلوغی محوطه جریمه مهاجمان کشاورز به سمت دروازه زدند که هادی یوسفی توپ را از روی خط بیرون کشید.

دوتیم پس از نود دقیقه نتوانستند گلی به ثمر برسانند تا کار به وقت اضافه بکشد.

مسلم رضایی روی بازی خطرناک از پاس کارت زرد دریافت کرد.

محمد فولادی روی اعتراض به تصمیمات داور،کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 93 مسعود رضایی با یک شوت سرکش دروازه کشاورز را تهدید کرد که در وازه بان با یک جهش عالی توپ را به کرنر فرستاد.

رضا رضایی با یک پاس،قاسم رضایی را از سمت چپ راه انداخت.این بازیکن در گوشه محوطه جریمه توپ را ارسال کرد و حسین اختری توپ را با سر زد که پس از برخورد با دروازه بان به کرنر رفت تا این موقعیت جدی برای تیم پاس در دقیقه 110 از بین برود.

دو دقیقه بعد مجاهد صمیمی از کشاورز کرنر را از سمت راست فرستادکه در شلوغی محوطه و بالا تر از سر مدافعان شماره 24 به توپ ضربه بزند که با دفع دروازه بان و برخورد به دیرک به بیرون برود.شماره 17 کشاورز توپ را از میانه میدان مستقیم به سمت دروازه زد که پس از برخورد به دیرک به اوت رفت.

هر دو تیم پس از 120 دقیقه جدال برابر کاری از پیش نبردند تا سرنوشت مسابقه در ضربات پنالتی مشخص شود.

ضربات پنالتی:

1-اولین زننده پنالتی رضا رضایی از تیم پاس بود که توپ وی پس از برخورد به دست دروازه بان وارد دروازه شد.شماره 24 برای کشاورز پشت توپ قرار گرفت و مستقیم توپ را به بیرون زد تا اولین پنالتی را از دست بدهد

2- دومین پنالتی زن پاس مسعود رضایی بود که توپ را وارد دروازه کرد.حامد حاتمی نیز دومین پنالتی را برای کشاورز گل کرد.

3- سومین پنالتی زن پاس محمد علی رضایی بود که دروازه بان با عکس العمل خوب توپ را مهار کرد.مجاهد صمیمی توپ را در خلاف جهت دروازه بان گل کرد.

4- مسلم رضایی،چهارمین پنالتی را برای پاس وارد دروازه کرد.اما برای کشاورز دروازه بان این تیم پشت توپ قرار گرفت که علی جمالی در تقابل دروازه بانها موفق بود و توپ را با یک عکس العمل جانانه مهار کرد.

5- آخرین پنالتی پاس را علی جمالی(دروازه بان)،در روز خوب خود به گل تبدیل کرد تا تیم پاس بتواند با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی برسد و به نیمه نهایی صعود کند و تیم شایسته کشاورز از گردونه مسابقات حذف شود.

حاشیه ها:

1-ارائه بازی جوانمردانه توسط هر دو تیم

2- حضور اعضا کمیته انضباطی در محل برگزاری مسابقه

3- نبود ماموران نیروی انتظامی

مصاحبه با اردشیر رضایی سرمربی تیم پاس:

اقای رضایی بازی را چطور دیدید؟

با توجه به تمام شدن مرحله گروهی و حذفی بودن مسابقات حساس تر می شوند.دو تیم روی آگاهی بازی می کردند که اگر زود ببازند فرصت جبران ندارند.بازی سختی بود و در نیمه اول بچه های ما استرس زیادی داشتند.در 120 دقیقه برتر بازی بودیم و فرصتهای زیادی داشتیم که استفاده نکردیم.

چه کسی بهترین بازیکن شما در این مسابقه بود؟

همه خوب بازی کردند ولی حسین اختری در حد و اندازه های خود ظاهر شد.

بازی بعد شما با چه تیمی است؟برنامه خاصی هم دارید؟

بازی بعد ما با برنده بازی شاهین – استقلال که هر دو از رقبای دیرین ما هستند و برای هردو احترام قائلیم.البته توانستیم استقلال را در مرحله گروهی شکست دهیم.

این برد را تقدیم به چه کسی میکنید؟

تقدیم به روح یحیی قشقایی و مردم خوب شهر کلمه و هواداران.

مصاحبه با آقای مسعود رضایی:

برد امروز چطور بود؟

بازی خیلی خوبی بود.تیم خوب کارکرده بود.تیم کشاورز بازی خوبی را ارائه داد و با احترامی که برای کشاورز قائلیم باور نمی کردیم این چنین بازی را ارائه دهد که در پایان با همت همه بازیکنان توانستیم این برد شیرین را بدست آوریم.

هنگامیکه پشت توپ قرار گرفتید چه احساسی داشتید؟

فقط از خدا خواستم که توپ گل شود تا شرمنده هواداران نشوم.البته قبل از رفتن پشت توپ کمی استرس داشتم که با بیخیالی استرس را کاهش دادم.

این برد را تقدیم به چه کسی میکنید؟

سوال سختی بود.به همه هواداران و کسانی که درپشت صحنه این تیم را حمایت میکنند بخصوص برادران اختری پور.

مصاحبه با آقای جمالی دروازه بان تیم پاس:

برد امروز چطور بود؟

هر دوتیم بازی خوبی کردند ولی تیم ما نتوانست از موقعیتها استفاده کند.دوست داشتیم در وقت معمول به گل برسیم که موفق نشدیم.در پنالتی هم تجربه دروازه بانها به تیمها کمک می کرد که با توجه به سابقه قبلی در مهار پناتی امروز با لطف خدا توانستم برای تیمم موثر باشم و در پنالتی ها به پیروزی برسیم.

با توجه به اینکه پناتی دروازه بان حریف را مهار کردید و زننده اخرین پنالتی بودید،هنگامیکه پشت توپ قرار گرفتید چه احساسی داشتید؟

خیلی سخت بود.با توجه به پنالتی پنجم که اگر گل بزنید بازی تمام می شود و اگر گل نشود بازی به تک پنالتی می رسد که واقعا شرایط دشوار می شود و با یک اشتباه احتمال شکست وجود دارد با تمرکزی که گرفتم و با لطف خدا توانستم پنالتی را به گل تبدیل کنم.

این برد را تقدیم به چه کسی میکنید؟

پیشکسوتان تیم پاس و هواداران،همچنین مردم شهر کلمه با اینکه اغلب آنها تماشاگران تیم های بهارستان و ابوذر بودند ولی با علاقه به تیم همشهری خود ما را شرمنده کردند.هر چند در میدان مسابقه رقیب یکدیگر هستیم ولی در بیرون میدان با هم دوستی و همدلی داریم.متقابلا ما هم دوست داریم که تیمهای همشهریمان مقابل حریفان موفق باشند

 


نوع مطلب :
برچسب ها : کشاورز، کشاورز بوشکان، بوشکان،
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.